Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pravidla guildy:

1.PRAVIDLO

Žádný hráč nesmí být off-line déle než 24dnů.(pokud dá předem vědět, že nebude moct, tak nebude vyhozen.)

2.PRAVIDLO

V guildě je obchodování za účelem pěněžitého výdělku zakázáno. Pokud chcete něco prodat, tak nejprve to musíte nabídnout guildě.

3.PRAVIDLO

Pokud bude mít někdo nějaký nápad nebo návrh(myšleno změnu, která by měla vliv na celou guildu), tak aby byl schválen musí ho odsouhlasit 1/3guildy.

4.PRAVIDLO

Pokud se minimálně 2členové guildy dohodnou na dungu a požádají vyšší lvl o pomoc, musí jít s nimi.(pokud už nebude v dungu, nebo už nemá moc času, nebo pokud je po draku).

5.PRAVIDLO

Neexistuje, že by někdo odešel z dungu.(pokud k tomu má dobrý důvod jako je např: bouřka, přišla návštěva, atd, tak může odejít)

6.PRAVIDLO

Hráč musí schovávat nalezené věci, které jsou zapotřebí k profesím a pak je vložit do guildbanky.

7.PRAVIDLO

Každý musí po týdnu vkládat do guildbanky příspěvky podle výše jeho lvlu:
1-10 lvl -> 50str
11-20 lvl -> 1gold
21-30 lvl -> 2gold
31-40 lvl -> 5gold
41-50 lvl -> 10gold
51-60 lvl -> 15gold
61-69 lvl -> 20gold
70 lvl -> 25gold
Pokud v bance uvidím, že někdo nedal příspěvek už 8dnů, bude mu udělena hodnost "Baby shadow". Tu bude mít do doby než tento obnos zaplatí. Pokud někdo nezaplatí 20dnů bude vyhozen z guildy.

8.PRAVIDLO

Žádný guild master nemůže vyhodit hráče, pokud to neodsouhlasí 1/3guildy(kromě SeFFa).

9.PRAVIDLO

Nikdo nesmí bezdůvodně snižovat hodnosti.

10.PRAVIDLO

Každý hráč musí dodržovat tyto pravidla a řídit se jimi. Pokud některé poruší, bude mu udělena hodnost "Baby shadow" na dobu 1týdne, poté mu bude původní hodnost navrácena. Pokud tyto pravidla poruší víckrát jak 2x, tak po 3 bude bez milosti a slitování vyhozen z guildy!

11.PRAVIDLO

Protože hrajeme na RP serveru, tak nikdo se nebude vzpírat rozhodnutím Velké rady nebo porušovat jejich pravidla. Pokud někdo jejich pravidla poruší tak, že by to postihlo celou guildu, bude vyhozen.

12.PRAVIDLO

Zákaz používání sprostých slov. Jediné, co se povoluje je slovo "hloupý" a jiné jeho možnosti vyslovení(jako hloupá, hlupák, ...). Vztahuje se to i na zkratky sprostých slov(jako kkt, .....). A slovo lama se taky nesmí používat.(platí i pro guild chat). Jedině, kde se tento pravidlo může porušit je na oslavě narozenin, viz vyhláška. . Platí jen pro speak(/s).

13.PRAVIDLO

Zákaz používání zkratek(jako rofl, lol, sry, pls, ....) prostě všechny zkratky. Zkratka SoF se pro to nevztahuje.(platí i pro guild chat). Jedině, kde se tento zákon může porušit je na oslavě narozenin, viz vyhláška. Platí jen pro speak(/s).

14.PRAVIDLO

Pokud nekdo bude potřebovat pujčit na mounta a na řidičák(40lvloveho) ať požádá nejakého Guildmastera a on vytáhne peníze z guildbanky(muže vytáhnout 100g).

15.PRAVIDLO

Nikdo nesmí vybírat z guildbanky peníze jen proto, aby si nahrabal prachy pro sebe(že bude každý den bude vybírat maximální možný peněžní obnos). Jde to vyčíst z logu.